Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda

Hakkımızda

2006 yılında başladığımız bu yolculukta günümüze kadar tüm hareketli cam sistemlerinin imalatını yaparak sektörde içerik olarak oldukça geniş bir yelpazeye sahip, sürekli gelişen bir marka olarak yolumuza devam ediyoruz.

“Temizlenebilir Giyotin Sistemleri” patentiyle birlikte firmamıza ait olmakla beraber kullandığımız tüm sistemler kendi geliştirdiğimiz sistemlerdir.

Ürettiğimiz ürünlerin imalat konusundaki her bir aşamasını fabrikamız imkanları dahilinde yine kendimiz yapmaktayız.

Kullanıcı kaynaklı olmayan tüm sorunlarda müşterilerimizin yanında olduğumuzu da bilmenizi isteriz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelmektedir.

Ufak bir atölyeyle başladığımız bu yolculukta uzun yıllardır edindiğimiz bilgi, birikim ve tecrübelerimizle birlikte şu an her aşamada kendine yetebilen, her imkanı barındıran, her geçen gün gelişen, üstüne koyarak ilerleyen bir firma olarak siz müşterilerimize en iyi şekilde hizmet verebiliyor olmaktan oldukça mutluyuz. Hali hazırda zaten yapmış olduğumuz yurt dışı satışlarımızı çok daha üst noktalara taşıyarak ülkemizin ismini çok daha büyük platformlarda temsil edebilmek adına canla başla çalıştığımızı bilmenizi isteriz.

Vizyonumuz

Sektörde, daha önce de yaptığımız gibi; zamanın ve hayatın trendlerini belirleyerek, konuşulan, örnek alınan kimliğimizi sürekli olarak devam ettirmek. Kendimizi ve yaptığımız işi daha ileriye nasıl taşıyabiliriz düşüncesiyle çıktığımız bu yolda her geçen gün üzerine daha fazla ekleyerek ilerlemektir.

 

Misyonumuz

Uzun yıllardır edindiğimiz bilgi birikim ve tecrübelerimizle, hareketli cam sistemlerini hayatın her noktasında kullanılabilir hale getirerek, bunun sürdürülebilir bir geleceğe taşımaktır. Kaliteden hiçbir koşulda ödün vermeyerek müşterilerimizin memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmaktır.